Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odehrané koncerty

 

Odehrané koncerty 2015
24.04. Jesenice u Rakovníka
10.03. Praha 6, klub Kaštan, od 20:00
22.01. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
Odehrané koncerty 2014
13.12. Jičín, Valdštejnská lodžie, DIVOVÁNOCE
24.05. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
25.02. Praha 6, kavárna Už jsme doma  (Hudební sklepy) od 19:30
16.01. Karlovy Vary, Galerie umění, Goethova stezka 6, od 19:30
Odehrané koncerty 2013
16.11. Sebranice u Poličky, Samhain, dům Čp.8, od 18:00
09.11. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
27.07. Korycany (u Neratovic), Festiválek pod ořechem, od 20:00
05.07. Vrchní Orlice u Neratova, kostel sv. Jana Nepomuckého, od 19:00
(Mezi horama - genius loci Vrchní Orlice)
13.06. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
12.06. Praha 1, Lucerna - Zvedáme hlavu (charitativní koncert pro ZOO) od 20:00
26.05. Teplice v Čechách, Zahájení lázeňské sezóny, scéna Na zámku, 
od 15:00
02.05. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
27.02. Horní Beřkovice, Multifunkční centrum psychiatrické léčebny, od 19:30
25.02. Praha 1, Malostranská beseda, od 20:30
03.01. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
Odehrané koncerty 2012
06.12. Praha 3, Kuře v hodinkách, od 20:00
04.10. Praha 6, Kaštan, od 20:00
07.06. Praha 7, KC Vltavská, Bubenská 1, od 20:00
10.03. KD Kvíz, Praha-Kyje, od 19:00
09.03. Rychnov u Jablonce, klub Bažina, od 19:30
21.01. Praha, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
20.01. Hradec Králové, festival Songfest.cz, Divadlo Drak
Odehrané koncerty 2011
03.11. Praha 1, Malostranská beseda - koncert 25 let Majerovek
17.09. Domažlice, festival Kulturovar, hrajeme od 18:45.
10.09. Praha 10, festival Folkomín, Toulcův dvůr, hrajeme od 15:25 
15.08. Praha 1, Malostranská beseda , od 21:00
04.07. Náměšť na Hané, festival Zahrada, scéna Kaplička, 11:30
11.05. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
13.04. Liberec, Experimentální studio, Lidové sady 425, od 19:30
10.04. Mikulov, Kinoklub, Česká 4, zakončení festivalu Jeden svět 2011, od 19:00
09.04. Brno, Místogalerie na Skleněné Louce, Kounicova 23, od 20:00
08.04. Prostějov, Botanico café, Wolkerova 3, od 19:00
24.02. Praha 6, Kaštan, od 20:00
19.02. Beroun, pivovar Berounský medvěd, Tyršova 135, od 19:30
29.01. Kostelec nad Orlicí, Noc v Oborohu, od 20:00 (též: Dáša Voňková, Oboroh), klub Rabštejn, Palackého náměstí.
06.01. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, od 20:00
   
Odehrané koncerty 2010
11.12. Liberec, Vánoce Divozemí, Městské lázně, 18:00. Vánoce začínají ve 12:00. Hrají Všichni Majerovi muži.
06.12. Brno. Náměstí svobody, Vánoční trhy, od 16:00

11.11.

Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00

16.07. Hrad Rabí, od 19:00
09.07. Litomyšl, Toulovcovo náměstí, 19:30
05.07. Náměšť na Hané, festival Zahrada, scéna Kaplička, cca 13:00
23.06. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00
19.06. Roztoky u Prahy, festival Rozkřik, jako Všichni Majerovi muži
28.05. Pelhřimov, Kavárna a knihkupectví Tygřík, od 21.00
27.05. Praha 6, Kaštan, Bělohorská 150, od 20.00
15.05. Praha 8, náměstí ve Starých Bohnicích, Starobohnické posvícení, 
hrajeme od 18:40 jako Všichni Majerovi muži, 
www.starebohnice.cz
07.05.

Trutnov jako Všichni Majerovi muži, 
slavnost
Trutnov - město draka, Krakonošovo náměstí, od 20:30

01.04. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00
10.02. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00

   

   
  Odehrané koncerty 2009
13.12.

Všichni Majerovi muži (výjimečně bez Alice), Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00

7.11. Praha 6, Kaštan, Bělohorská 150, od 20.00
3.11. Znojmo, Na Věčnosti, Velká Mikulášská 11, od 20.00
2.11. Kroměříž, klub Starý pivovar, Prusinovského 114, od 19.00
1.11. Zbraslav u Brna, Kulturní dům, od 17.00
31.10. Brno, Stará Pekárna, Štefánikova 8, od 20.00
 12.9. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00
10.9. Praha 9, festival Podviní 2009, od cca 16.00
21.8. Chotěmice, Vesnický klub Václava Koubka, od 20.00
3.7. Festival Zahrada 2009, Náměšť na Hané, scéna Kaplička, 16.00
 24.6. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00
21.5.

Bratislava, Národné múzeum, Vajanského nábrežie 2, Festival Šangri-la, začátek večera v 18.00 - Všichni Majerovi muži

28.4

Belgie, Brusel, vernisáž výstavy ZOO Praha v Pražském domě (Prague ZOO in Prague House), Prague House, avenue Palmerston 16, začátek 19.30 Všichni Majerovi muži

3.4.

Praha 6, Kaštan, Bělohorská 150, od 20.00

21.3.

Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00

19.2.

Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, od 20.00

13.2.

Praha 13 Nové Butovice, Komunitní centrum sv.Prokopaspolečně se Slávkem Klecandrem v cyklu "Třináctého na třináctce" začátek 19.00

12.2.

Brno, studio Typos, Jezuitská 7, živé natáčení pořadu Na moll, vstup volný !, sraz zájemců v 18.45 před Typosem, hraje také kapela Epy de Mye

   

 

Odehrané koncerty 2008

 

 

31.10.

Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, začátek 20.00

30.10.

Liberec, Experimentální studio, začátek 19.30

29.10.

Karlovy Vary, klub Paderewski, začátek 19.30

26.10.

Zlín, Zelenáčova Šopa, začátek 19.00

25.10.

Pozlovice u Luhačovic, hotel Ogar, začátek 19.30

24.10.

Valašské Meziříčí, M-klub, začátek 20.00

27.9.

Roztoky u Prahy, festival Rozkřik, 22.00

22.8.

Trutnov, festival, hlavní scéna, 16.30.

31.7.

Kácov, Sázavafest, Všichni Majerovi muži, hrajeme cca od 23.00

5.7.

Náměšť na Hané, festival Zahrada, scéna Radnice, 15.00

7.6.

Majerovky uvádí: Všichni Majerovi muži. Koncert výjimečně bez Alice. Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, začátek 20.00

3.5.

Praha Trója, Botanická zahrada, vinice, začátek cca 13.00

12.4.

Praha 2, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6, začátek 20.00. Křest alba Noc ozvěn, kmotrem a hostem byl Václav Koubek.

3.3.

Brno, Stará pekárna, Štefánikova 8, začátek ve 20.00, album Noc ozvěn live

9.2.

Praha, Balbínova poetická hospůdka

18.1.

Liberec, Experimentální studio, 6 let Worldexperimentu

 

 

 

2007

12.12.

Praha, klub Rybanaruby, Mánesova 1645/87, hned u náměstí Jiřího z Poděbrad

21.11.

Praha, klub Rybanaruby, Mánesova 1645/87, hned u náměstí Jiřího z Poděbrad

27.10.

Praha, Balbínova poetická hospůdka

26.10.

Lomeček u Domažlic

22.8.

Praha, vinice sv.Kláry v areálu Botanické zahrady v Tróji

18.8.

Havlíčkův Brod, Havlíčkovo náměstí, sportovní a hudební festival Handball help cup 2007

7.8.

Praha, Balbínova poetická hospůdka

5.8.

Sázava, Sázavafest

4.8.

Chotěmice, Hudební klub (ve správě Václava Koubka)

14.7.

Letovice, festival Hudbovar v pivovaru

23.6.

Festival ROZKŘIK, Roztoky u Prahy (bude hrát také Vladimír Mišík & Etc..., Pepa Lábus & spol. jakož i Václav Koubek)

16.6.

Smiřice u Hradce Králové, festival Smiřický hrnec

16.6.

Pardubice, Pouť pro všechny, KD Dukla

15.6.

Brno, sportovní a hudební festival One World Cup

11.6.

Praha, klub Rybanaruby, Mánesova 1645/87, hned u náměstí Jiřího z Poděbrad

2.6.

Litoměřice, hudební hospoda Baronka, Lidická ulice.

22.5.

Praha, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6

21.4.

Žatec, čajovna Altán, Náměstí Svobody 52.

29.3.

České Budějovice, klub Velbloud

23.3.

Pelhřimov, literární kavárna Tygřík.

18.3.

Ostrava, klub Boomerang

17.3.

Frýdek Místek, klub Stolárna

7.3.

Praha, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6

27.1.

České Budějovice, klub Velbloud, U tří lvů 4, společně s kapelou Pláče kočka


2006
   
16.12. Hrad Grabštejn u Hrádku nad Nisou, Grabštejnské vánoce, program zde. Grabštejnské vánoce začínají už ve 13.00 !
8.12. Praha, klub U Rafa, společně s Pepou Lábusem, Lubošem Nohavicou, Jakubem nohou a jejich bandy
7.12. Praha, klub Rybanaruby, Mánesova 1645/87, hned u náměstí Jiřího z Poděbrad
9.11. Praha, klub Popokafetepl Újezd, zahrajeme cca v 18.00, v 19.30 a ve 21.00 v rámci Procházky zpívajícími lokály...
1.11. Praha, Balbínova poetická hospůdka
26.9. Praha, Balbínova poetická hospůdka
4.9. Praha, Gallery Art Factory, Václavské nám. 15
5.8. Hudební klub Chotěmice
29.7. Otto's Birthday, vodní tvrz Popovice, soukromá akce
23.6. Holenice u Libuně, hospůdka Antimony
10.6. Roztoky u Prahy, festival ROZKŘIK
3.6. Zadní Kopanina (skoro Praha), zahrada u Vovsů
2.5. Praha, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6
24.3. Rychnov u Jablonce nad Nisou, sál Beseda, Tovární 68
10.3. Praha, Balbínova poetická hospůdka, Balbínova 6
14.1. Brno, Livingstone, Dominikánské náměstí 5

2005
   
14.12. Praha, Balbínova poetická hospůdka
26.11. Opava, Dům umění
25.11. Orlová, klub FUTRA
24.11. Zlín, Zelenáčova šopa, Dlouhá 111
23.11. Brno, klub Leitnerova
21.11. Praha, Balbínova poetická hospůdka
27.10. Pelhřimov, kavárna a knihkupectví TYGŘÍK
26.10. Brno, klub Na cestě, Bašty 2
14.10. Přibyslav, festival Nocturno
13.10. Praha, Balbínova poetická hospůdka
15.9. Praha, Balbínova poetická hospůdka
3.9. Grabštejn, festival Worldfest
10.8. České Budějovice, festival Radniční léto, nádvoří radnice
16.7. Boskovice, festival Boskovice 2005, scéna Za muzeem
11.7. Praha, festival "Léto u moře", loď Tajemství (Divadla bratří Formanů), kotviště u botelu Albatros na Nábřeží Ludvíka Svobody
25.6. Valašské Meziříčí, festival Valašský špalíček, odpolední scéna Indies
24.6. Holenice v Českém ráji, Hospůdka Antimony
15.6. Praha, Balbínova poetická hospůdka
19.5. Praha, Balbínova poetická hospůdka
8.5. Ráno s jeřáby, ZOO Praha, přednáškový sál
30.4. GRABŠTEJNSKÉ ČARODĚJNICE aneb hudební čarodění, hrad Grabštejn u Chrastavy mezi Libercem a Hrádkem nad Nisou, spolu s námi Řemdih a Tajné slunce
28.4. Praha, klub Kaštan, Bělohorská ulice
10.3. Karlovy Vary, klub Paderewski
3.3. Praha, Balbínova poetická hospůdka
26.1. Praha, Balbínova poetická hospůdka
19.1. Brno, klub Leitnerova

2004
   
17.12. Mentaurov u Litoměřic, festival Kořínek http://www.modryznebe.cz/
18.11. Praha 6, KC Kaštan, Bělohorská ul.
5.11. Písek, RW Café
31.10. Praha 3, Palác Akropolis, Kubelíkova ulice
24.10. Havlíčkův Brod, Skautský klub, Horní 3188
25.9. Festival KŘÍDLA v Křídlech u Nového Města na Moravě
4.9. Děčín, zámek
3.9. Grabštejn, WORLDFEST
26.6. Česká Třebová
28.5. Pelhřimov, literární kavárna Tygřík
8.5. Festival Music Garden Stromovka, Praha, Výstaviště
6.5. Praha 6, KC Kaštan, Bělohorská 150
30.1. ABATON, Praha 8, Na Košince 8, stanice Stejskalova tramvají 10, 24, 25

2003
   
9.12. Karlovy Vary, klub Paderewski
22.11. Praha, KD Kaštan, Bělohorská ulice, Praha 6
15.11. Rumburk, Rock sklep, Komenského ul.
13.11. Karlovy Vary, klub Paderewski.
23.10. Praha, KD Novodvorská
15.10. Zámek Děčín - Zámecká kaple
27.9. Dobřichovice, Aula nové školy, Raisova ul.
20.9. ZOO Praha, Den školního mléka
8.9. Loď bratří Formanů, kdesi v Praze na Vltavě ...
6.9. hrad Grabštejn, festival WORLDFEST
5.9. Festival na hradě Pecka
24.8. Uherčice, zámek
11.8. Milkovice, Milkovické kozy
4.7. Litoměřice, festival Litoměřický kořen
14.6. Ostrava, festival Na Břehu - Loděnice 2003
11.6. Praha, Malostranská beseda (společně s Janou z Velké Ohrady)
17.4. Praha 6, KD Kaštan, Bělohorská 150
16.4. Liberec, Experimentální studio
12.3. Praha, KD Opatov

2002
   
14.12. Praha, Palác Akropolis
11.12. Plzeň, ZACH´S PUB
22.11. Písek
16.11. Rožnov pod Radhoštěm
15.11. Ostrava
14.11. Opava
8.11. Karlovy Vary - klub Paderewski, 18:30 vernisáž výstavy obrazů, 19:30 koncert
4.11. Polsko, Wroclaw
7.10. Praha, Národní třída 25, Vagon club
28.9. Praha, Lucerna - velký sál, benefiční koncert pro ZOO, viz www.zoopraha.cz
19.9. Praha, Výstaviště, scéna Déčko, v rámci výstavy MUZIKA 2002
22.8. Praha, Masarykovo nádraží, akce "Nádraží Evropa"
11.8. Milkovice, Kozí slavnosti
10.8. Kohoutov
27.7. Boskovice, festival na hradě
15.6. Třeboň, na rynku (v rámci třeboňských trhů)
9.6. Kováry u Zákolan, stodola Michala Noska
8.6. Hořovice
11.5. Český Těšín
27.4. Roztoky u Prahy
27.4. Únětice
27.2. Liberec, Experimentální studio
22.2. Praha - Smíchov, klub Nedostižný éter

2001
   
14.12. Háj ve Slezsku, festival Rozhraní
20.11. Praha, Akropole - koncert k 15 letům trvání kapely  k 10 letům ve stávající sestavě
12.11. Karlovy Vary, klub Paderewski
8.9. Stará Boleslav, letní kino Houš?ka, festival Zelený tulipán (MA?A)
31.8. Litomyšl, Toulovcovo náměstí
17.8. Litva, Visaginas, Visagino Country Festival
10.8. Písek, Kulturní klub města Písku
7.8. Kuchař, restaurace U lípy
4.8. Litoměřice, festiválek na pódiu u Hospůdky
28.7. Horní Planá na Lipně, festival Bigbít
7.7. Prostřední Vydří, festival u Magora
6.7. Náměš? na Moravě, festival Zahrada
29.6. Dobříš, festival
23.6. Liberec, festival Exprimentálního studia
2.6. Rokycany, Paraplíčko
26.5. Hradec Králové, Koncert až na dřeň
24.5. Praha, Rock Café
12.5. Plzeň, Inkognito
2.5. Ostrava, klub Bumerang
1.5. Olomouc, v rámci festivalu Ekojarmark
30.4. Znojmo, hospoda Na věčnosti
27.4. Břeclav, u Sváti a Jarmilky (klub Prostor)
26.4. Brno, Planetárium - vzpomínkový večer CK Kudrna na Bretaň, promítání, koncert MBT
11.4. Jablonec nad Nisou
3.4. České Budějovice, Studentská ulice, budova "Bobík"
17.3. Praha, Akropolis - koncert (v rozšířené sestavě) ve svátek sv. Patrika
9.3. Litoměřice, Hospůdka u letního kina
1.3. Praha, Baráčnická rychta
24.1. Plzeň, Zach´s Pub

 

 

 

 

 

2000
   
9.12. Sušice, Tradiční kloub
7.12. Praha, Palác Akropolis, křest alba Ryba ryb, hosté: Pavla Milcová a Peter Binder
30.11. Jihlava, čajovna Kuba & Pařízek
29.11. Opava, čajovna Bludný kámen
28.11. Ostrava, Galerie Fiducia, Nádražní 30, Ostrava 1
27.11. Brno, Leitnerova
9.11. Praha, Baráčnická rychta
8.11. Karlovy Vary, Klub Paderewski
24.10. Plzeň, Černý racek
21.10. Havlíčkův Brod, kostel sv. Rodiny
24.9. Praha, Festival Bohnice
12.9. Praha, Baráčnická rychta
9.9. hrad Lipnice, festival
27.7.-13.8. Bretaň - v rámci zájezdu CK KUDRNA Brno
2.7. festival Litoměřický kořen
17.6. Břeclav, klub Prostor Sváti Janoška
17.6. Valtice, zámek, festival Hudba bez hranic
16.6. Brno, bar "U kouřícího králíka"
15.6. Plzeň, kavárna Inkognito
23.5. Praha, Baráčnická rychta
7.5. Roudnice nad Labem, festival - hlavní scéna
1.5. Praha, Císařský ostrov - slavnost Beltine
3.4. Olomouc, "U klub"
31.3. Hořovice, klub Labe
14.3. Praha, Baráčnická rychta; křest CD Místa častých zjevení
4.3. Choltice u Pardubic, zámecká kaple
11.2. Praha, klub Mlejn
1.2. Brno, Dělnický dům (akce CK KUDRNA)
28.1. Rychnov nad Kněžnou
27.1. Turnov

1999
   
28.12. Praha, Akropolis
18.12. Litoměřice
11.12. Praha - Baráčnická rychta, v rámci oslav 10-letého výročí nakladatelství Paseka
25.11. Liberec - Experimentální studio
24.11. Opava - Bludný kámen
23.11. Ostrava - Parník
22.11. Brno - klub Leitnerova
30.10. Trutnov - Jánská kaple (+ kapely "Kaluže" a "Pepa Lábus a spol.")
29.9. Plzeň, Černý racek
4.9. Vtelno u Mostu, čajovna Om
27.8. hrad Točník
21.8. Jimramov; festival Otevřeno
20.8. Hradec Králové - Zahradní vernisáž
16.8. Plzeň; dvůr pivnice U Zacha, v rámci festivalu Struny na ulici
15.8. Sušice, klub Tradiční kloub
14.8. Červená Lhota, Kulturní léto - letní festival Vaška Koubka
10.8. Beroun - folkový dvorek ZUŠ
10.7. Soběhrdy - kostel
26.6. Valašské Meziříčí, festival Valašský špalíček
20.6. Německo, Herten, festival, hlavní scéna
29.5. Litoměřice, na městských hradbách; v rámci festivalu Máchovy Litoměřice
21.5. Zlín, klub Golem, společně s Vaškem Koubkem
3.5. Ostrava, klub Parník
2.5. Opava, čajovna Bludný kámen
1.5. Olomouc, Horní náměstí; v rámci festivalu Ekologické dny Olomouc
23.4. Ostrov nad Ohří, Stará radnice
17.4. Havířov, Jazz klub
16.4. Kopřivnice (v rámci divadelní přehlídky)
15.4. Znojmo, Vinotéka
13.4. Pardubice, Východočeská galerie (na zámku)
24.3. Praha, divadlo Archa, v rámci akce Radia 1 "ANKETA 98 LIVE" - vyhlášení vítězů Velké sedmy
19.2. Chrudim, klub AGORA
17.2. Praha, Jazz klub Železná
13.2. Praha, klub Delta
20.1. Praha, Jazz klub Železná
19.1. Liberec - Experimentální studio
7.1. Kutná Hora

1998
   
19.12. Litoměřice, jubilejní 200. koncert v akustické sestavě
7.12. Jeseník
6.12. Opava
5.12. Poprad
4.12. Skalica
2.12. Veselí nad Moravou
25.11. Praha, Jazz klub Železná
15.11. Praha, klub MLEJN, jako hosté na křtu nového CD Původního Bureše
21.10. Mělník, hospoda a hudební klub U Václava
5.9. Hrad Svojanov
4.9. THEATER WESTLICHES WEINVIERTEL
29.8. Řev Řevnice, Lesní divadlo
6.8. Hrádek u Rokycan, festival Muzika
5.8. České Budějovice - galerie U kamenné žáby
2.8. Vrchlabí
31.7. Jánské lázně
25.7. Červená Lhota - zámek
5.7. Litoměřický kořen
29.6. Praha, palác Akropolis, křest CD Babí Jan
27.6. Znojmo, hospoda Na věčnosti
26.6. Vídeň, klub Nachtazyl
25.6. Brno, festival Hradní Bašta
21.6. Praha, Staroměstské náměstí; Svátek hudby
20.6. Hrad Točník, oslava letního slunovratu Slunkatoč
17.6. Plzeň, irský pub U Zachariáše
12.6. Frýdek-Místek, festival Hudba ticha
9.6. Cheb, Klášterní knihovna
18.5. S-klub Olomouc
23.4. Brno, klub Leitnerova
18.4. Pelhřimov, Music bar Sklep
4.4. Praha, klub Awika
6.3. Ústí nad Labem, Klub 4
17.1. Jablonec nad Nisou, klub Rampa

1997
17.12. Praha, palác Akropolis, "Noc ozvěn", MBT, Václav Koubek a Bezvětří, Jan Hrubý a Kukulín, Oldřich Janota
14.12. Kolín, Malá galerie Na hradbách
5.12. Kutná hora, Wagoon klub
29.11. Rumburk, Rock klub
22.11. Litoměŕice, klub agentury Modrý z nebe
8.11. Praha, klub Awika
25.10. Skalica na Slovensku
24.10. Břeclav, klub Prostor
23.10. Rakousko, Vídeň, klub Nachtazyl
27.9. Plzeň, akce Tři dny pro duševní zdraví
12.9. Hrad Lipnice, Festival pro malou planetu
23.8. Festival klubu Prostor, Břeclav
17.8. Telč, Folkové prázdniny, společně s Janem Hrubým+Kukulínem a Irish Dew
15.8. Praha, Pasáž Lucerna, knihkupectví Samsa
2.8. Zlatá Koruna, klášter, koncert „Druhý den Lugnasadu" společně s Oldřichem Janotou
31.7. Praha, Vyšehrad, zahájení výstavy Vyšehrad Srpen 97 aneb cesty do minulosti... společně s Kukulínem
27.7. Vrchlabí, klášterní kostel
26.7. Jánské Lázně, evangelický kostel
24.7. Praha, klub Awika, Řetězová ulice
9.7. Praha, irská hospoda Scarlett O'Hara's
4.7. Litoměřice,  festival Litoměřický kořen 97, letní kino
20.6. Chotěmice, chalupa V.Koubka, výroční akce UNI
8.6. Praha, Růžová čajovna
24.5. Belgie, Belsele, Tsjech. Weekend
23.5. Belgie, Gent, Het Magazijn
22.5. Belgie, Antwerp, irská hospoda Kate Whelan´s
22.5. Belgie, Antwerp, městská vazební věznice
21.5. Belgie, Radio Central, živé vysílání hudby
18.5. Belgie, Kalmthout, Straatfeesten
17.5. Belgie, Turnhout, Nieuwe Kaai
16.5. Belgie, Antwerp, Missverstand
10.5. Belgie, Gent, Fnac - music shop
8.5. Belgie, Antwerp, Muziekdoos
3.5. Belgie, Ingelmunster, festival Labadoux
30.4. Rosice u Brna, Oslavy svátku Beltine, Bratrstvo Keltů
24.4. Praha, klub Awika, společně s Oldřichem Janotou
18.4. Příbram, Junior klub
5.4. Znojmo, hospoda „Na věčnosti"
4.4. Břeclav, klub Prostor
3.4. Praha, Muzeum hl.m. Prahy, akce Bratrstva Keltů
7.2. Dobříš, MěKS
20.1. Pardubice, bar a galerie Nora

1996
23.12. Ústí n.L., klub Čtyřka
20.12. Praha, hospoda „Na Slamníku", akce časopisu 14
15.12. Boskovice, klub Sklepy
14.12. Šumperk, sál G-klub
30.11. Kladno, Divadelní klub
26.11. Ostrava, klub Atlantik
25.11. Opava, čajovna Bludný Kámen
24.11. Dolní Újezd u Litomyšle, Sokolovna, spolu s Původním Burešem
16.11. Landštejn, hospoda Holubník
2.11. Litoměřice, klub agentury Modrý z nebe, Palachova ulice
26.10. Cvikov, loutková scéna
18.10. Brno, filmový festival Šestnáctka
21.9. Praha, Bohnice 96
14.7. Vrchlabí, klášterní kostel
13.7. Úpice, evangelický kostel
12.7. Jánské Lázně, evangelický kostel
4.7. Litoměřice, festival Litoměřický kořen
29.6. Hostinné - festival
3.6. Rožnov pod Radhoštěm, evangelický kostel
2.6. Opava, čajovna Bludný kámen
1.6. Lipina u Valašských Klobouk, místní hostinec
31.5. Boskovice, klub Sklepy
22.5. Brno, planetárium, „Hvězdná Gabréta", druhý křest
23.4. Praha, Divadlo v Řeznické, křest CD Gabréta
16.2. Kladno, klub Klubko 55
25.1. Volyně, tvrz

1995
16.12. Praha, Divadlo Archa, festival Alternativa
6.11. Praha, Paseka, vernisáž Petra Síse, bez A.L.
4.11. Praha, hostinec Nad královskou oborou
1.9. Lipnice, festival
15.7. Jánské Lázně, evangelický kostel
14.7. Hostinné, františkánský klášter
13.7. Praha, klub Alterna Komotovka
24.6. Nový Jičín, Skalka, Kamenné divadlo
23.6. Boskovice, klub Sklepy
17.6. Praha, Zadní Kopanina, Akce „Židle", ARGO
8.4. Boskovice, klub Sklepy
7.4. Nový Jičín, MěKS, Stará pošta
6.4. Brno, klub Alterna
5.4. Olomouc, Divadlo hudby
15.3. Karlovy Vary, kino Drahomíra
22.2. Praha, klub Alterna Komotovka
21.1. Praha, hostinec Nad královskou oborou

1994
18.12. Klatovy, galerie U bílého jednorožce
17.12. Praha, Jam klub
22.10. Janské Lázně, evangelický kostel
17.9. Praha, Bohnice 94
20.8. Plumlov, folkové léto
9.6. Praha, klub Legenda
23.4. Úpice, evangelický kostel, bez A.L.
22.4. Vrchlabí, evangelický kostel, bez A.L.
23.3. Olomouc, Divadlo hudby
21.3. Lipník nad Bečvou, klub Modrá hvězda

1993
12.12. Klatovy, galerie U bílého jednorožce
3.11. Praha, klub Atrium
1.11. Plzeň, pavilón Belevue, Lochotín + místní kapela
13.10. Praha, klub Rubín
24.6. Nový Jičín, zámek, jen s A.B.
18.6. Holandsko, Amsterdam, bez A.L.
17.6. Holandsko, Berenwijk, bez A.L.
15.6. Holandsko, Wijk an Zee, bez A.L.
11.6. Kladno, evangelický kostel
30.5. Klenová, hrad
26.5. Praha, klub Atrium
16.5. Francie, Bourg en Bresse, festival
16.5. Francie, Pont de Voux, radnice
3.5. Praha, klub Rubín
15.4. Praha, klub Rubín
15.4. Praha, Český rozhlas, stanice Vltava, pořad Paseka
23.3. Olomouc, U klub
22.3. Brno, klub Leitnerova
21.3. Šumperk, galerie v KD
20.3. Krnov, gymnázium
19.3. Klub Atlantic, Ostrava
28.1. Praha, klub Rubín
13.1. Praha 3, klub Atrium
9.1. Vrchlabí, evangelický kostel
8.1. Trutnov, klub Trend

1992
3.12. Praha, klub Delta
20.11. Turnov, klub v bývalé posádce CA
27.10. Praha, Junior klub Na Chmelnici
4.7. Olomouc, Porta 1992
3.7. Kostelec nad Ohří, festival „Hudba na Skále"
20.6. Kladno, evangelický kostel
18.6. Praha, klub Delta
16.5. Ústí u Staré Paky, koncert na chalupě, jen s A.B. a V.D.
7.5. Praha, Junior klub na Chmelnici s Janem Jeřábkem j.h.
30.4. Praha, Mamma klub
1.4. Praha, klub Borát, Újezd
21.3. Strakonice, děsný klub
20.3. Prachatice, klub
17.3. Praha, Vyšehrad, Nové arcibiskupství
12.3. Brno, klub Topas, Kounicovy koleje
8.3. Ostrava, klub Delta
6.3. Krnov, galerie U Minoritů
5.3. Bratislava, klub Camel, resp. Domácí koncert u Imy
13.2. Praha, Junior klub Na chmelnici, bez A.L., s Tamarou Nathovou
31.1. Praha, klub Borát, Újezd
24.1. Lysá nad Labem, klub MěKS
17.1. Praha, Delta
11.1. Trutnov, evangelický kostel + O.J.

1991
11.12. Praha, klub Prosek + hnusný Úlet band
21.11. Plzeň, Divadlo pod lampou
15.11. Karlovy Vary, klub Propaganda, bez A.B.
5.11. Praha, Vyšehrad, Nové arcibiskupství
31.10. Závist nad Zbraslaví, Samain, soukromá akce
16.10. Praha, klub Borát, Újezd
9.10. Praha, Delta, bez V.K.
25.9. Praha, klub Borát, Újezd, bez V.K.
21.9. Hrad Hukvaldy, jen s A.B.
23.8. Lysá nad Labem, amfiteátr, + Hutka, Andrtová, poprvé s A.L.
18.8. Praha, klub Borát, Újezd
26.7. Praha, klub Borát, Újezd
23.7. Praha, Malostranská beseda
6.7. Plzeň, PORTA 91 - Lochotín, večer s Vítkem s Čp.8
22.-23.6. Strážnice, festival Zahrada
6.6. Praha, klub Blankyt (nikdo nepřišel)
13.4. památné prase - konec původní sestavy