Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzkazy

Pokud si přejete, abychom Vám odpověděli na Vaši mailovou adresu, kontaktujte nás přímo na e-mailu majerovky@centrum.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Videa

(Jan Harcuba, 21. 4. 2009 0:13)

Vložil jsem na youtube video nahrávky tří písní z únorového koncertu na třináctce.
http://www.youtube.com/watch?v=h62kU-KplYk
http://www.youtube.com/watch?v=31bxIO78osQ
http://www.youtube.com/watch?v=yf-6UYIUzF8
Snad se bude líbit :-)

Dík i za Linharta!

(Petr Linhart, 23. 2. 2009 9:29)

Tedy za RSS - už se tam taky skví. A jdu pokračovat v objevování pozoruhodných míst, abych se nějak odvděčil :-) !

Za málo!

(Milhaus, 22. 2. 2009 20:55)

Jsem rád, že můžu touto cestou aspoň trochu vyjádřit díky za skvělé koncertní zážitky a inspiraci, kterou mi vaše písně přinášejí (a díky nimž jsem se taky dozvěděl o tak zajímavých místech, jakými jsou třeba Skoky nebo Horní hrad).

Ještě jsem si vzpomněl, že by asi bylo dobré vyrobit kanál také pro petrlinhart.cz. Adresa je tedy:

http://www.dapper.net/services/petrlinhart

Veliké poděkování !

(Petr Linhart, 21. 2. 2009 9:55)

Ahoj Milhausi, tak to je pro pro nás velmi milé překvapení tahkle v sobotu po ránu ! Děkuju za celé Majerovky (a taky za partu kolem Skoků), přidal jsem linky hned do odkazů a taky o všem napsal aktualitu. Zřídit RSS odběr by mne jednoduše řečeno vůbec nenapadlo, tak jsem krom jiného rád, že jsem se přiučil zase nějaké nové vychytávce. Ještě jednou díky a vše dobré !

Facebook, aktuality pomocí RSS

(Milhaus, 21. 2. 2009 1:03)

Používáte-li sociální síť Facebook, můžete se nyní stát fanoušky Majerovek. Na stránce jim věnované lze sdílet zajímavé fotografie, diskutovat. Těším se na Vás.

http://www.new.facebook.com/pages/Majerovky-brzdove-tabulky/142694550472

Nově je také možno odebírat aktuality pomocí RSS kanálu, který najdete na adrese:

http://www.dapper.net/services/majerovky

Díky

(Petr Linhart, 16. 2. 2009 9:40)

Děkujeme za Vaše vzkazy, máme z nich samozřejmě velkou radost ! A díky Vám všem za skvělou atmosféru na brněnském i pražském koncertě.

Třináctého na Třináctce

(Goretti, 14. 2. 2009 23:28)

Dobrý večer, včera jsme byli na Vašem koncertě na Třináctce a bylo to skvělé!! Opravdu paráda, A. Holubová má úžasný hlas a vůbec - no super večer - díky za něj!

Na moll

(Jura, 14. 2. 2009 22:07)

No ja cumim,ze u nas existuje takovato pekna muzika!Spojeni saxiku,kytar,violoncella s peknym zenskym hlasem nasim usim lahodili :-)
Preju hodne pekny muziky.Taky jsme dnes videli Vitu na Nove..na ten saxik ale fakt umi!
Cau z Blanska

Hraní v ČT

(Kari, 13. 2. 2009 21:03)

Dík za včerejší pěkný koncertík ve studiu ČT. Viděl jsem vás na živo poprvé a byl to moc pěkný zážitek. Dokonce i přítelkyně, která vás ještě nikdy neslyšela, byla nadšená.

Hnízdo

(Petr L., 12. 2. 2009 10:04)

Tak to my se rádi zahnízdíme ! Díky !!!

Footmanager:D

(Janča:), 11. 2. 2009 17:09)

jo a ne jenom pro oblast brna:D místečka k zahnízdění dohodnutý na jméno Golianová , tak sa stačí enem připojit k nám:)

Divá Bára

(Petr L., 11. 2. 2009 14:08)

Ano, Divá Bára, tak se to jmenuje. Chutná jídla i vína, pivo Svijany. Mohla by jste u nás pracovat jako foodmanager pro brněnskou oblast :-) !

Večaurek:)

(Prostě Janča:), 10. 2. 2009 22:51)

Juju Divá Bára koukám:) já tam teda ještě nebyla , ale proč ne , vy to máte blízko k postelím a my k rozjezdu:))) hi:) zkusím tam zavolat aby tam měli nějaký to místečko:)

Inu...

(Petr Linhart, 10. 2. 2009 10:23)

Inu, tak dobrými znalci poměrů nejsme a necháme si klidně doporučit. Jistota je jen ta, že spíme na Staré Pekárně, kde musíme předsložit věci. Kus vedle byla slušná pizzerie a naproti dál směr Královo Pole skvělá hospoda (teď nevím, jestli Bára, Pastýřka nebo zkrátka tak nějak hodně všelijak podobně :-)

Večaurek:)

(Prostě janča:), 9. 2. 2009 23:48)

No bezva:) odhazuju v dál svoji anonymitu:)) ale chtělo by vymyslet jakým směrem půjdou naše kroky , pač pokud nás bude tucet tak budem těžko shánět volná místa po místních hospůdkách , restauracích , bufetech a jiných občerstvovnách:)

Večaurek

(Petr Linhart, 5. 2. 2009 13:11)

Milá anonymní Jančo, s tím večaurkem je to hezký nápad. Sice si nemyslím, že by televizní studio překypovalo chutnými nápoji - i když kdo ví, soudím tak jen podle zcela krkavčích Kavčích hor, ale gastronomicko - nápojová improvizace je naší poměrně silnou stránkou. Nebudeme-li zcela umučeni, vystupte z anonymity a něco podnikneme !

koncertování v brně:)

(Anonym Janča:), 5. 2. 2009 12:04)

Ahojky mno jak tak koukám moc koncertování v brně nemáte:) Já se totiž zrovínka přestěhovala a koukám že jsem vás docela ztratila z dosahu!!K mojí hrůze:))) hihi:) ale půjdu se na vás juknout na to natáčení:) bude potom nějaký kolektivní večaurek?:) nebo nás všechny bude moderátor a režisér tak mučit-vás výslechem a nás potleskama na povel-že pak unavení nabereme směr domů?:)

Majerovky v Šedesátce

(Petr Linhart, 3. 12. 2008 10:14)

Dobrý den Marku, jediný klip hodný toho jména je Lucie a slunovrat, zde i na youtube vystavená. V Šedesátce jsme opravdu byli, dělali tam o nás takový profil, natáčený u mne doma ve strážním domku a na kolejích před ním a patrně se tam ozývala nějaká hudba, nemohu vyloučit, že i Narvik. Mám dvě krabice od bot plné VHSek, ale nemám video ani televizi, nicméně se to budu časem snažit nějak zdigitalizovat a zpřístupnit. Pokud by jste měl chuť Vy nebo kdokoliv jiný se v přepisu dobrovolnicky angažovat, budete vítán, byť odměnou Vám budou jen vyzískané digitální kopie... Případně mi prosím napište na mail uvedený v Kontaktech.

Narvik

(Marek, 2. 12. 2008 20:50)

Možná už to s mojí pamětí za nic nestojí, ale mám pocit, že jsem kdysi v pořadu "60" shlédl klip Narvik. Dnes, v době youtube, se mi na něj nepodařilo narazit. Pomůže mi někdo? A byl to vůbec klip? Třeba se nakonec jednalo jen o záznam vystoupení, je to tak dávno :-)

Také děkujeme!

(Vítek, 3. 11. 2008 10:20)

Byli jste skvělé publikum. Vyprodaná Balbínka, krásná atmosféra. Je to velmi specifické hraní: málo místa, zvučíme si sami, fotograf ti strčí objektiv málem až do krku (hraju se zavřenýma očima, takže jsem se docela lekl, když jsem je otevřel a z 10 cm koukal do fotoaparátu...), ale když to vyjde jako minulý pátek, stojí to za to.